Dzień chłopaka na stadionie Wisły Kraków

W poniedziałek, 30 września przedszkolaki z Oddziałów Misie i Kotki wzięli udział w wyjątkowym wydarzeniu, które zorganizowano z okazji Dnia Chłopaka. Misie i Kotki wybrały się na Stadion Wisły Kraków. Na miejscu mieliśmy możliwość zwiedzenia całego kompleksu oraz dokładnemu przyjrzeniu się miejscu rozgrywek piłkarskich. Jednym z największych przeżyć było zwiedzanie szatni piłkarskiej i przybicie „piątki” z klubową maskotką- SMOKIEM. Dzieci dowiedziały się, jak wyglądają przygotowania piłkarzy przed meczem oraz co dzieje się po zakończeniu spotkania.

Wyjazd był radosny, pełen uśmiechów i emocji, które na długo pozostaną w pamięci dzieci.

Opracowały: Iwona Szlachta, Barbara Michalak, Joanna Bazylijska, Sandra Stokłosa

Information

Nasz Sympatyczne Przedszkole Kropla Słońca jest instytucją,
która wychowuje dzieci, a nie je gości.

Jest to placówka zapewniająca 12 miesięcy edukacji dzieciom w wieku 0-6 lat.
Naszym celem jest wychowanie powierzonych nam dzieci na ludzi pewnych siebie,
badaczy i uczących się uczyć pokolenia.

Odwiedza nas 106  gości oraz 0 użytkowników.

No Images

Jesteśmy w Social Mediach