Niedawno, w ramach podsumowania tygodnia o owadach, „Ośmiorniczki” wybrały się na spacer w pobliżu łąki, gdzie obserwowały przyrodę oraz szukały owadów. Dzieci z dużym zaciekawieniem oglądały przedmiot – lupy, które dostały i dzięki którym mogły wypatrzeć malutkie stworzonka. Lupy sprawiły dzieciom wielką radość, gdyż mogły samodzielnie z nich skorzystać. Dzięki nim „Ośmorniczki” zobaczyły z bliska, jak wyglądają niektóre owady. Spacer sprawił dzieciom wiele radości i wzbudził dużą ciekawość świata przyrody.
Opracowała: Iwona Szlachta
Na zdjęciu widać grupkę dzieci, które trzymają w rękach lupy.
Zdjęcie przedstawia kucające dzieci, oglądające pod lupą owady.
Na zdjęciu widać kucającą wśród dmuchawców grupę dzieci, trzymającą w dłoniach lupy.
Zdjęcie przedstawia dzieci kucające obok ławki i oglądające coś pod lupą.
Zdjęcie przedstawia kucające w kole grupę dzieci przyglądającą się jakiemuś znalezisku przez lupy.
Na zdjęciu widać dziewczynkę, która kuca obok trawy i ogląda coś przez lupę.
Na zdjęciu widać jak dwóch chłopców z zaciekawieniem ogląda coś przez lupy.
Na zdjęciu widać jak grupa dzieci przygląda się czemuś w trawie. Jedna dziewczynka pochyla się i podgląda przez lupę.