• LISTA KANDYDATÓW PRZYJĘTYCH DO PRZEDSZKOLA

Po weryfikacji dostarczonych przez rodziców kandydatów dokumentów (potwierdzenie woli przyjęcia do przedszkola; potwierdzenie spełnienia kryterium: praca obojga rodziców oraz odprowadzanie przez oboje rodziców podatku na rzecz Gminy Siepraw) Komisja rekrutacyjna przedstawia listę kandydatów przyjętych i nieprzyjętych do Przedszkola:

 

WYNIKI REKRUTACJI
NA ROK SZKOLNY 2020/2021
DO PRZEDSZKOLA „KROPLA SŁOŃCA”
W SIEPRAWIU
Lista kandydatów przyjętych do przedszkola
       
l.p. NAZWISKO IMIĘ Data urodzenia
rocznik 2015
1 PŁACHTA ANNA 2015.06.18
2 SZEWCZYK BŁAŻEJ 2015.04.21
rocznik 2016
1 BRANCEWICZ HANNA 2016.07.16
2 BUJAK WIKTORIA 2016.08.31
3 BYRNE EMILIA 2016.12.07
4 CYGAN FILIP 2016.10.08
5 DZIURA MACIEJ 2016.09.09
6 GRABOWSKI TOMASZ 2016.09.01
7 KOTEJA JAKUB 2016.09.09
8 MAREK MAJA 2016.06.23
9 MIKA LUKAS 2016.08.29
10 PŁACHTA JOANNA 2016.09.30
11 SŁABOSZ KAROL 2016.02.08
12 WIKLIK FILIP 2016.08.16
13 WŁOCH ZUZANNA 2016.12.26
14 ŻĄDŁO HANNA 2016.04.14
rocznik 2017
1 ANDRYKA ALEKSANDER 2017.02.10
2 BUJAS KACPER 2017.06.27
3 CEGIELSKA ALICJA 2017.10.30
4 CHWIEJ OLIWIA 2017.01.04
5 CURYŁO REMIGIUSZ 2017.09.12
6 DOBOSZ NIKODEM 2017.04.21
7 DYRDA JAN 2017.10.19
8 EICHLER VICTORIA 2017.09.10
9 GALAS JAGODA 2017.07.18
10 GŁOWACKA DARIA 2017.04.21
11 GROCHAL ALEKSANDRA 2017.06.14
12 HOSAJA EWA 2017.09.29
13 KOBEL IGNACY 2017.08.20
14 LEŚNIAK JULIA 2017.07.30
15 MARUT BARTOSZ 2017.06.16
16 MARZEC MARTYNA 2017.06.05
17 MATOGA DAWID 2017.05.25
18 MATOGA NADIA 2017.08.18
19 MATOGA TYMOTEUSZ 2017.12.22
20 MENTEL WERONIKA 2017.02.03
21 MIKA NIKODEM 2017.04.04
22 MITAN LILIANA 2017.10.01
23 PANUŚ LENA 2017.03.29
24 PASTERNAK KAMILA 2017.12.28
25 PEZDA WERONIKA 2017.06.01
26 POSTRZECH PIOTR 2017.11.17
27 SIATKA STANISŁAW 2017.05.28
28 SKIERKIEWICZ LENA 2017.06.26
29 SUŁOWSKA LAURA 2017.04.27
30 SZABLOWSKI ANTONI 2017.05.12
31 SZCZEPANEK HELENA 2017.03.23
32 SZCZEPANEK JULIA 2017.04.22
33 SZEWCZYK KINGA 2017.02.24
34 SZKLARZ MAKSYMILIAN 2017.02.10
35 SZYMAŃSKA AMELIA 2017.01.24
36 ŚLIWA MICHAŁ 2017.05.26
37 WNĘK WIKTOR 2017.05.15
38 WOJTYCZA MAJA 2017.04.19
39 WYSOCKA RITA 2017.08.01
40 ZAKRZEWSKI TOMASZ 2017.12.04


Lista kandydatów nieprzyjętych do przedszkola z powodu braku miejsc
l.p. NAZWISKO IMIĘ Data urodzenia
rocznik 2015
1 BATOR MILAN 2015.10.19
2 NOWAKOWSKA KAJA 2015.08.20
rocznik 2016
1 GÓROWSKA WIKTORIA 2016.04.05
2 GROCHOL OSKAR 2016.01.29
3 KOWALCZYK KAJA 2016.10.28
4 POZNAŃSKI WOJCIECH 2016.11.27
5 RYKAŁA PRZEMYSŁAW 2016.08.02
6 SUDER SZYMON 2016.03.19
7 SZCZERBANIUK DAWID 2016.06.15
8 TYLEK TOMASZ 2016.06.10
rocznik 2017
1 BANIAK SZYMON 2017.07.11
2 BUŁKA MARTYNA 2017.08.07
3 BURDA KAJA 2017.08.06
4 CZERWIEŃ ALEKS 2017.02.02
5 FIJAŁ MAJA 2017.07.27
6 FOLWARSKI KACPER 2017.05.20
7 GRZESIK MIKOŁAJ 2017.02.19
8 KLIMAS DOMINIK 2017.12.31
9 KOPP HELENA 2017.10.15
10 KRÓL KACPER 2017.01.03
11 LATOCHA MARIA 2017.03.24
12 MICHAŁEK JULIA 2017.02.16
13 MIERNIK MARTYNA 2017.10.16
14 MIKA LARYSA 2017.01.19
15 ORZECHOWSKI TADEUSZ 2017.10.16
16 PITALA OLIWIA 2017.05.18
17 SUDER MATEUSZ 2017.12.18
18 WICHEREK NIKOLA 2017.08.09
19 ZAJĄC JAKUB 2017.09.04
rocznik 2018
1 KRÓL KORNELIA 2018.01.13
Lista kandydatów nieprzyjętych do przedszkola z powodu zamieszkiwania poza Gminą Siepraw
1 METREJEK NATALIA 2015.05.09
2 METREJEK JULIAN 2017.01.01
3 SALAWA SZYMON 2017.12.20
4 GOŁĄB BARTOSZ 2017.09.19
5 PELCZAR FILIP 2017.01.21
6 KĘSEK MARCIN 2017.10.26