• WAŻNY KOMUNIKAT ZWIĄZANY Z REKRUTACJĄ DO PRZEDSZKOLA

W związku z odebranym sygnałem, że nie wszyscy rodzice dzieci - kandydatów zakwalifikowanych do przyjęcia zaznaczyli informację o zatrudnieniu oraz odprowadzaniu podatku na rzecz Gminy Siepraw zgodnie ze stanem faktycznym, przystępujemy do weryfikacji podanych we wnioskach informacji.
A zatem zobowiązujemy rodziców dzieci zakwalifikowanych do przyjęcia do dołączenia do deklaracji korzystania z edukacji przedszkolnej następujących dokumentów:
1. Dokumenty potwierdzające pracę rodziców tzn. odpowiednio:
- zaświadczenie wystawione przez pracodawcę w przypadku umowy o pracę
- zaświadczenie wystawione przez uczelnię w przypadku studiów w trybie dziennym
- zaświadczenie wydane przez wójta gminy w przypadku prowadzenia gospodarstwa rolnego (jako źródła utrzymania)
- kopię wpisu do ewidencji (CEIDG lub KRS) w przypadku prowadzenia działalności gospodarczej
2. Pierwsza strony deklaracji podatkowej za rok 2018 lub za rok 2019 (jeśli już została złożona) tzn. odpowiednio:
- PIT 37
- PIT 36
- PIT 36L
Dokumenty prosimy dostarczyć do 8.05.2020r. elektronicznie na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub wrzucić do oznaczonej skrzynki znajdującej się przy drzwiach wejściowych do budynku przedszkola.