• ZAPISY DO PRZEDSZKOLA GMINY SIEPRAW W SIEPRAWIU NA ROK SZKOLNY 2020/2021

Informujemy, że trwają zapisy do naszego przedszkola, osoby zainteresowanie proszone są o pobranie wniosku i dostatecznie go do sekretariatu Przedszkola "Kropla Słońca" w Sieprawiu, ul. Jana Pawła II 40. Wnioski sa przyjmowane w dniach od 2.03 do 27.03.2020r. w godzinach od 7:00 do 15:00. 

Pobierz Wniosek o przyjęcie dziecka do przedszkola

Prawo do miejsca w przedszkolu przysługuje wszystkim 3-, 4- i 5-latkom, dla 6-latków jest ono obowiązkowe.

Do przedszkola mogą chodzić dzieci, które ukończyły 2,5 roku, jednak wiele zależy od tego, ile jest wolnych miejsc. Od 2017 roku prawo do miejsca w przedszkolu przysługuje wszystkim trzy-, cztero- i pięciolatkom, których rodzice chcą, by dziecko uczęszczało do przedszkola. Wszystkie sześciolatki obejmuje obowiązek przedszkolny.