• PARADA WIOSENNA

imageimageimage

21 marca 2017 r. dzieci z grupy „Misie” i „Wesołe nutki” przeszły barwnym korowodem z tradycyjną Marzanną, by powitać wiosnę. Każde dziecko niosło w ręce kwiat, którym po drodze machało do spotkanych przechodniów, obwieszczając w ten  sposób tę piękną porę roku. Kiedy dotarliśmy nad rzekę, dzieci miały ostatni raz „przybić piątkę” i pożegnać naszą Marzannę. Mimo, iż było wietrznie i lekko się chmurzyło wspaniała atmosfera wydarzenia pozwoliła nam wesoło i kolorowo powitać początek nowego sezonu. Wracaliśmy szczęśliwi do przedszkola śpiewając „Przyszła Wiosna, piękna i radosna…”.

Opracowały: Wioleta Baran
                   Iwona Szlachta


imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage