• DZIEŃ KOBIET W PRZEDSZKOLU

imageimageimage

Dzień Kobiet i Dziewczynek przebiegał w naszym przedszkolu w niezwykle miłej atmosferze. Bawiliśmy się w ulubione zabawy, tańczyliśmy ulubione tańce, a chłopcy przygotowali dla swoich koleżanek słodki poczęstunek. W czasie kiedy koledzy zajęci byli przygotowaniem niespodzianki, dziewczynki rysowały dla nich przepiękne „rysunko-upominki”. I wreszcie nadszedł ten czas kiedy to nasi najmłodsi „Panowie” złożyli swoim koleżankom życzenia, wręczyli kwiaty i odznaki „Super Dziewczyny”. Dziewczynki także były przygotowane i w podziękowaniu chłopcy otrzymali rysunki i słodki upominek w postaci batonika. Na sam koniec chłopcy częstowali przygotowanym własnoręcznie, słodkim andrutem, z którego byli baaardzo dumni. Dziękujemy bardzo Radzie Rodziców za przygotowanie kwiatów i batoników. 

                                                                                  

Opracowały: Wioleta Baran
                  Iwona Szlachta
                                                                                                        

imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage