• INFORMACJA LOGOPEDYCZNA

logopedia

Szanowni Państwo!

W związku z małą ilością zgłoszeń (być może spowodowanej sporą absencją dzieci) do uczestnictwa w prelekcji poświęconej profilaktyce logopedycznej w praktyce, odwołuję spotkanie planowane na 7 marca (wtorek).

Równocześnie informuję, iż spotkanie może odbyć się 21.03. (wtorek), godz. 18:00.
Celem spotkania niezmiennie będzie:
- przybliżenie etapów rozwoju mowy,
- zapoznanie z najczęstszymi przyczynami wad wymowy oraz zaburzeń mowy u dzieci,
-zaprezentowanie praktycznych form wspierania mowy dziecka na etapie przedszkolnym (m.in. pomysły ćwiczeń do pracy w domu, techniki usprawniania narządów artykulacyjnych).

Jest to spotkanie otwierające cykl warsztatów z profilaktyki logopedycznej, które w zamyśle prowadzącej mają być dedykowane rodzicom oraz ich dzieciom.

Zainteresowanych udziałem, proszę o wpisywanie się na listę, najpóźniej do 17.03. (piątek). Udział w prelekcji oraz warsztatach jest bezpłatny.

logopeda szkolny
mgr Barbara Kyrc