• AKCJA ,,ZARAŻAJMY PASJĄ" - SPOTKANIE CZWARTE

imageimageimage

Ostatni tydzień lutego przyniósł do przedszkola zapach wiosny, poranną świeżość, ożywienie przyrody. Ostatni tydzień lutego przyniósł do przedszkola panią Magdalenę Lenczowską, która w ramach akcji ,,Zarażajmy pasją" wkroczyła w nasze przedszkolne progi z naręczem kwiatów, i natychmiast zwróciła uwagę dzieci na swoje florystyczne umiejętności. Kilka zgrabnych i zwinnych ruchów, wrażliwość godna prawdziwej estetki oraz wrodzony artyzm pani Magdaleny pozwoliły stworzyć piękny bukiet, którym momentalnie zachwyciły się przedszkolaki czego dowodem były gromkie brawa z ich strony. Zachwyt nad stworzonym wiosennym arcydziełem trwał jeszcze długo po wizycie, bowiem dzieci z chęcią podchodziły i podziwiały kwiatową wiązankę.
Pani Magdalenie gorąco dziękujemy i życzymy wielu kolorowych i pachnących chwil spędzonych pośród kwiatów.
imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage