• AKCJA ,,ZARAŻAJMY PASJĄ" - SPOTKANIE DRUGIE

imageimageimage

Dnia 18.01.2017r. nasze przedszkole odwiedziła pani Danuta Dobosz, która z zamiłowania jest artystką rękodzieła.
Moment przybycia pani Danuty do naszej placówki był wielkim zaskoczeniem dla przedszkolaków, ponieważ artystka zaprezentowała się w stroju regionalnym, co wzbudziło wielkie zaciekawienie. Podczas spotkania pani Danuta opowiedziała zebranym o swojej pasji jaką jest wykonywanie rękodzieła różnymi technikami. Dzieci mogły podziwiać haftowane obrusy, serwety, chusty, makatki, a także własnoręcznie wykonane koronkowe buty. Dużą atrakcją okazała się możliwość wypróbowana samodzielnego wyszywania, a także pracy na krosnach. Spotkanie okazało się bardzo owocne, ponieważ dzieci z wielką chęcią zaczęły bawić się w zabawy oparte na przewlekaniu, zawiązywaniu i przeplataniu co pozytywnie wpływa na rozwój ich percepcji.
Pani Danucie Dobosz serdecznie dziękujemy za solidne przygotowanie, zaangażowanie, poświęcenie własnego czasu oraz za upominki dla poszczególnych grup.
opracowała: Barbara Sanowska
imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage