• GIMNASTYKA KOREKCYJNO - KOMPENSACYJNA - CZĘŚĆ DRUGA

imageimageimage

Już po raz drugi w naszym przedszkolu odbył się cykl ćwiczeń korekcyjno - kompensacyjnych mających na celu ogólny rozwój fizyczny, a także usprawnienie mięśni odpowiedzialnych za prawidłową postawę ciała. Przedszkolaki z wielką chęcią przystąpiły do realizacji zaproponowanych ćwiczeń, które wykonywały ze starannością i radością. Chętnie pochwaliły się i pokazały serie ćwiczeń, które wykonywały jako zadanie w domu, a także w przedszkolu. Hasła w stylu ,,kocur", ,,zjeżdżalnia", czy ,,kołyska" rozpoznawały błyskawicznie i ku uciesze pań prowadzących chętnie demonstrowały poszczególne ćwiczenia. Podczas drugich zajęć poznały nowe sposoby walki z krzywymi plecami i koślawymi stopami. Mamy nadzieję, że na następnym spotkaniu również zaskoczą nas swoimi gimnastycznymi umiejętnościami.
opracowała: Barbara Sanowska
imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage