• PRZEDSZKOLAKI Z WIZYTĄ W DOMU SENIORA W DROGINI

imageimageimage

Dnia 20.12.2016r. nasze przedszkolaki przybyły do Domu Seniora w Drogini, aby zaprezentować krótki program artystyczny przygotowany specjalnie dla Seniorów z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia. Mali artyści zaprezentowali swoje talenty, które zostały nagrodzone gromkimi brawami. Po wzruszających występach przedszkolaki obdarowały wszystkich zgromadzonych zrobionymi własnoręcznie pierniczkami (tu serdeczne podziękowania kierujemy do Pani Anny Klimek za wspaniałe ciasto piernikowe) oraz ozdobami choinkowymi wykonanymi z modeliny. Same także otrzymały upominki i zostały poczęstowane sokiem i cukierkami. Jesteśmy niezmiernie dumne z naszych maluchów, że tak pięknie się zaprezentowały, a szczególnie dlatego, iż dla niektórych był to pierwszy występ. Serdecznie dziękujemy Paniom, które bardzo serdecznie nas przyjęły w Domu Seniora, a po występach ugościły ciastem i kawą. Spotkanie to było naprawdę magiczne i wyjątkowe dla wszystkich. Być może za rok znów się spotkamy…

Opracowała: Iwona Szlachta

 

imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage