• GMINNY KONKURS RECYTATORSKI W ZAKLICZYNIE

imageimageimage

17 maja 2016 r. dzieci z przedszkola w Sieprawiu: Martynka Grochal z grupy „Biedronki” i Kordian Baran z grupy „Motylki”, wzięły udział w Gminnym konkursie recytatorskim w Zakliczynie. Wszyscy uczestnicy prezentowali wysokie umiejętności recytatorskie, tak że jury miało trudny orzech do zgryzienia. Po dłuższej naradzie i powrocie jury okazało się, iż w grupie dzieci 3-letnich wygrał Kordian Baran, który recytował wiersz Agnieszki Frączek  pt. „Krówka”. Martynka również prezentowała wysoki poziom recytatorski i choć nie udało się jej zająć żadnego miejsca to jej występ zwrócił uwagę jury. Zapraszamy na relację zdjęciową.
                                                         Opracowała:  Iwona Szlachta, Wioleta Baran   

imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage