• DZIEŃ DZIECKA - 31.05.2016

imageimageimage

Niezapomniane chwile dla każdego przedszkolaka z okazji ich święta zapewnili piraci, którzy zostali powitani przez ,,Motylki" i ,,Kotki" z dużym zaskoczeniem i zaciekawieniem. Ciekawość wzbudziła każda zabawa, gdyż dzieci z wielką chęcią i zaangażowaniem brały w nich udział. Zabawy ruchowe, taneczne, z chustą animacyjną, tunelem, liną, poszukiwanie skarbu, konkursy, możliwość przeistoczenia się w dowolną postać (dzięki niezawodnym mamom :)), balonowe zwierzaki oraz mydlane szaleństwo na długo zapiszą się w pamięci naszych przedszkolaków.
Wszystkim panią zaangażowanym w organizację i przebieg tego wyjątkowego dnia serdecznie dziękujemy, a w szczególności pani Paulinie Sołtys, Sabinie Sołtys, Magdalenie Burdak, Ewie Wcisło i pani Knapczyk.
opracowała: Barbara Sanowska

 

imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage
{/artsexylightbox