• WYCIECZKA DO STADNINY KONI W CZECHÓWCE


imageimageimage

W dniu 24 maja 2016 roku grupa „Biedronki” i grupa „Motylki” wybrały się na wycieczkę do stadniny koni w Czechówce. Już sama podróż autobusem dostarczyła dzieciom wiele radości ale prawdziwe  niespodzianki czekały na nas na miejscu. Największą atrakcją był niewątpliwie przejazd na koniu. Każde z dzieci zakładało specjalny kask i jechało przy asekuracji nauczycielek jedno okrążenie. Przedszkolaki były naprawdę dzielne i z wielką chęcią brały udział w przejażdżce. Ponadto dzieci spacerowały po lesie, głaskały i karmiły konie, bawiły się w różnego typu zabawy z chustą animacyjną, robiły ogromne bańki a także na zakończenie zjadały pyszne kiełbaski. Atrakcji było więc co nie miara i na pewno będziemy tą wycieczkę mile wspominać.

Opracowały: Wioleta Baran, Iwona Szlachta


imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage