• CZYTAMY W PRZEDSZKOLU

Nasze przedszkole bierze udział w programie „Czytające przedszkola”. W związku z tym co czwartek do naszego przedszkola zapraszani są różni goście, począwszy od rodziców, poprzez pracowników przedszkola, dyrekcję, higienistkę, uczniów ze starszych klas, a nawet aktorów ze stowarzyszenia „Klika” osób niepełnosprawnych. Wszystkim osobom czytającym naszym przedszkolakom serdecznie dziękujemy i nadal zachęcamy do zgłaszania się osób chętnych do czytania w każdy czwartek. Poniżej mała foto-relacja osób, które już u nas gościły.
                                                                                   Opracowała: Iwona Szlachta

imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage