• ZABAWA Z GLINĄ

imageimageimage

W dniu 25 kwietnia 2016 roku nasze przedszkolaki brały udział w zajęcia plastycznych prowadzonych przez artystkę Panią Iwonę Jesień, która o glinie wie prawie wszystko. Zadaniem dzieci było wykonanie z gliny „podkowy na szczęście” według instruktarzu prowadzącej. Sama zabawa gliną była dla dzieci przyjemnością, a kiedy zaczęły powstawać małe arcydzieła, dzieci były zachwycone. Wałkowały, ugniatały glinę, robiły ozdoby. Pani artystka udzielała instrukcji, odpowiadała na wiele pytań dzieci i pomagała nieco w tworzeniu.
Dzieci na pewno wiele się nauczyły i polubiły pracę z gliną, co widać na załączonych fotografiach.


Opracowała: Wioleta Baran, Iwona Szlachta

imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage

.