• BAL ANDRZEJKOWY-GRUPA "JEŻYKI"

W dniu 22 listopada 2019 r. dzieci z grupy "Jeżyki" bawiły się na balu andrzejkowym. W tym dniu nasze przedszkolaki przyszły do przedszkola pięknie przebrane. Na początku zajęć dzieci rozmawiały o zwyczajach związanych z obchodzeniem wieczorów andrzejkowych. Później brały udział w przygotowanych wróżbach. Każdy mógł poczarować i pobawić się w poznawanie przyszłości. Nie zabrakło wróżenia z talerzyków, przekładania butów. Podczas rzucania monetą przez magiczny klucz do wody dzieci wypowiadały w myślach najskrytsze marzenia. Natomiast z magicznego pudełka losowały przedmioty, dzięki którym dowiedziały się kim mogą zostać w przyszłości.

Tego dnia nie zabrakło również tańców i zabaw ruchowych w przystrojonej specjalnie na ten dzień sali. Zmęczone tańcem dzieciaki posiliły się przygotowanym słodkim poczęstunkiem. Radości nie było końca. Wszyscy byli bardzo zadowoleni. To był kolejny udany dzień w naszym przedszkolu.

Opracowała: Renata Panuś, Ewelina Ślusarczyk.

 Could not open a directory stream for /home/users/przedszkolesiepraw/public_html/fotki/2019_11.22_Bal Andrzejkowy Grupa/