• WIELKI SUKCES NASZYCH PRZEDSZKOLAKÓW W KONKURSIE PIOSENKI ROZRYWKOWEJ W SUŁKOWICACH

Could not open a directory stream for /home/users/przedszkolesiepraw/public_html/fotki/2014piosenkarozrywkowa/mini/

W dniu 11.06.2014r. odbył się IX Powiatowy Festiwal Polskiej Piosenki Rozrywkowej - Sułkowice 2014. Jury w składzie: Dominika Rusinowska (przewodniczący), Katarzyna Cygan, Marian Przała przesłuchało 66 uczestników.

Wśród grup biorących udział znalazła się również reprezentacja naszego przedszkola, wystąpili: Natalia Filipowska, Karolina Suwaj, Łukasz Majewski, Bruno Wyka i Karol Nowak. Dzieci pod opieką swoich Pań- Iwony Szlachty i Wiolety Baran, przygotowały utwór „Klakier” Smerfne Hity, który bardzo spodobał się jury i zajął I miejsce, co było wielkim sukcesem biorąc pod uwagę liczbę uczestników, prezentujących swoje utwory. Nasze przedszkolaki wyróżniały się nie tylko pięknymi głosami, ale również wspaniałymi strojami i charakteryzacją. W niedzielę 15 czerwca 2014 roku w Gminnym Ośrodku Kultury z siedzibą w Sułkowicach uczestniczyliśmy w koncercie laureatów IX Powiatowego Festiwalu Polskiej Piosenki Rozrywkowej Sułkowice 2014 i odebraliśmy nagrodę oraz statuetkę z rąk Starosty Myślenickiego Józefa Tomali oraz radnego gminy Sułkowice Kazimierza Króla. Zapraszamy do galerii zdjęć.


Opracowały:

Iwona Szlachta, Wioleta Baran


Could not open a directory stream for /home/users/przedszkolesiepraw/public_html/fotki/2014piosenkarozrywkowa/