• BAL CZARODZIEI PRZYRODY

Could not open a directory stream for /home/users/przedszkolesiepraw/public_html/fotki/2014/mini/

W dniu 22 listopada 2012r. odbył się w naszym przedszkolu bal czarodziei przyrody. Nasze drogie przedszkolaki przybyły na bal w pięknych, kolorowych strojach, inspirowanych światem przyrody-roślin i zwierząt. W tym też dniu nasze sale przedszkolne wyglądały jak z bajki za sprawą niezwykłych ozdób i dekoracji, które się w nich pojawiły. Na balu dzieci brały udział w zabawach i konkursach tanecznych. Miały również okazję uczestniczyć w wróżbach andrzejkowych: laniu wosku, układaniu butów itp. Na zakończenie każdy przedszkolak został odznaczony medalem czarodzieja przyrody. Dzięki zaangażowaniu rodziców i dyrektora placówki został również przygotowany dla dzieci „królewski” poczęstunek.

Za wszelką pomoc i wsparcie w organizacji balu SERDECZNIE DZIĘKUJEMY!!!

Opracowały: Wioleta Strzebak, Iwona Szlachta

Could not open a directory stream for /home/users/przedszkolesiepraw/public_html/fotki/2014/