• WYCIECZKA DO KAMIEŃCA

[galeria]

Dnia 19.10.2012r grupa „Żabki” i „Biedronki”, wraz z wychowawczyniami wybrały się na spacer do Kamieńca. Po drodze dzieci mogły podziwiać uroki jesieni, szczególnie pięknie wybarwione liście drzew. Przedszkolaki wsłuchiwały się także w odgłosy przyrody- szum wiatru, liści pod stopami, śpiew ptaków. Na miejscu, po długiej i wytrwałej wędrówce naszych maluchów każdy dostał słodki poczęstunek i coś do picia, a następnie mógł pobiegać po leśnej polanie. Kontakt z przyrodą był ciekawą odmianą, a zarazem lekcją obserwacji ptaków w ich naturalnym środowisku, oraz różnych gatunków drzew i roślin. Wycieczka była bardzo udana, dała nam wiele radości i satysfakcji. Wszyscy świetnie czuli się na łonie natury, a uśmiech gościł na twarzy każdego dziecka.

Opracowały: Wioleta Strzebak, Iwona Szlachta

[galeria]