• RODZINA JEŻY W NASZYM PRZEDSZKOLU

Could not open a directory stream for /home/users/przedszkolesiepraw/public_html/fotki/2014/mini/

Przyszła jesień a wraz z nią do naszego przedszkola rodzina jeży. Nasze drogie przedszkolaki z grupy „Biedronki” i „Żabki” razem ze swoimi wychowawczyniami Iwoną Szlachta i Wioletą Strzebak przygotowały wyjątkową wystawę, której bohaterem jest właśnie jeż. W kąciku przyrodniczo-plastycznym mieszczącym się naprzeciwko biblioteki można podziwiać prace wykonane w różnej technice plastycznej i przy użyciu wielu ciekawych materiałów: liści, kasztanów, wykałaczek, ziemniaków itp. Ponadto można tam również znaleźć ciekawostki, wierszyki i piosenki związane z tym zwierzęciem. Serdecznie zapraszamy i zachęcamy do odwiedzenia wystawy!

W kolejnym miesiącu pojawi się nowy bohater, a wraz z nim kolejne piękne dzieła naszych „małych artystów”.

Could not open a directory stream for /home/users/przedszkolesiepraw/public_html/fotki/2014/