• W ŚWIĄTECZNYM NASTROJU...

[galeria]

Dnia 22 grudnia w naszym przedszkolu odbyło się przedświąteczne spotkanie, na którym nie zabrakło dzielenia się opłatkiem, wesołego kolędowania, wspólnego dekorowania ciasteczek oraz radosnego biesiadowania przy stole.

Nic tak nie wynagradza naszej pracy, jak błysk w oczach dziecka i jego szczery uśmiech. Na takich spotkaniach wykorzystujemy nadchodzący świąteczny czas, aby stworzyć wyjątkowy nastrój sprzyjający nauce o polskich tradycjach Bożonarodzeniowych. Zachęcamy do zabaw muzyczno – ruchowych, które odzwierciedlają świąteczne przygotowania, opowiadają o magicznym świecie zabawek i marzeń o świętym Mikołaju.

Pragniemy serdecznie podziękować rodzicom „TYGRYSKÓW” – Mamie Karola, Natalki, Tomusia H., Maciusia oraz rodzicom „Misiów” – Mamie i Tacie Dominiki, za bezinteresowną pomoc w przygotowaniu „Przedszkolnej Wigilii” (upieczenie ciasteczek, piernika oraz innych smakołyków dla wszystkich dzieci). Cieszymy się, że w naszym przedszkolu są rodzice, na których zawsze można liczyć :)

[galeria]