• PROPOZYCJA KONTAKTU Z LOGOPEDĄ - PANIĄ AGNIESZKĄ BIELĄ - SERDECZNIE ZACHĘCAMY

Drodzy Rodzice!

W związku z sytuacją zagrożenia epidemicznego w naszym kraju
oraz zgodnie z zaleceniem MEN stanęliśmy przed wyzwaniem wspierania rozwoju mowy Waszych dzieci w sytuacji gdy nie uczestniczą one w codziennych zajęciach przedszkolnych.

Wiem, że zgodnie z moimi zaleceniami przez te wszystkie miesiące pracujecie
z dziećmi w domu. Staracie się znaleźć czas w zabieganej codzienności aby choć kilka minut poświęcić na zalecone ćwiczenia. Tym bardziej teraz będą one ważne.

Każde z dzieci objętych opieką logopedyczną ma założony zeszyt lub teczkę
z ćwiczeniami, a w nich zgromadziliśmy od początku roku szkolnego sporo ciekawych pomysłów na doskonalenie sprawności buzi i języka, zabawy i ćwiczenia oddechowe, ćwiczenia w wypowiadaniu głosek, sylab, wyrazów, zdań...
Możecie również korzystać z nich obecnie.

Jeśli chcielibyście otrzymać dodatkowe ćwiczenia, zadania czy też macie jakieś pytania dotyczące pracy z dzieckiem zachęcam do kontaktu mailowego na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Chętnie przygotuję dla Was kolejne wyzwania logopedyczne, zabawy i gry.


Serdecznie pozdrawiam Was i Dzieciaki
logopeda Agnieszka Biela