• GRUPA SMERFY W BIBLIOTECE

 

 11 marca grupa „Smerfy” wybrała się na krótki spacer do naszej Gminnej Biblioteki Publicznej. Dyrektor biblioteki Pani Hanna Pietrzak-Trzcińska zapoznała dzieci z zasadami korzystania z biblioteki. Zaprosiła również przedszkolaki do wspólnego oglądnięcia zbiorów książek. Nasze Smerfy miały też okazję samodzielnie pooglądać książki z działu literatury dziecięcej i wybrać te, które wzbudziły u nich największe zainteresowanie. Na zakończenie Pani Dyrektor przeczytałam nam książkę „Kicia w bibliotece”, która bardzo podobała się naszym dzieciakom. Wizyta w bibliotece była początkiem cyklu spotkań, jakie planujemy zorganizować w bibliotece w ramach akcji „Czytające Przedszkole”. Zachęcamy Rodziców do założenia kart bibliotecznych dzieciom i częstych spotkań z książką w domowym zaciszu.

Opracowały: Wioleta Baran, Iwona Szlachta

 

imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage