• GMINNY KONKURS PATRIOTYCZNY - PRZEDSZKOLE KROPLA SŁOŃCA

imageimageimage

W dniu 09.05.2023 odbył się w przedszkolu „Kropla Słońca” Gminny Konkurs Piosenki Patriotycznej „Dla Niepodległej”. Celem konkursu była popularyzacja pieśni patriotycznych z różnych okresów historycznych, wzbudzanie uczuć patriotycznych, kultywowanie pamięci o wydarzeniach, które zmieniły losy naszej Ojczyzny i o ludziach, którzy walczyli o Jej suwerenność. Konkurs miał również na celu promowanie i rozwój zamiłowania do śpiewu. W konkursie udział wzięły dzieci z Gminy Siepraw. Na początku konkursu głos zabrała Pani Dyrektor Agnieszka Bujas. która powitała wszystkich zgromadzonych i życzyła im wspaniałych wystąpień. Młodzi artyści zaprezentowali piękne utwory nawiązujące do historycznych wydarzeń naszej Ojczyzny. Komisja Konkursowa miała trudne zadanie wyłonienia zwycięzców, gdyż każde wykonanie pieśni patriotycznej było wspaniałym występem.

Wyniki Gminnego Konkursu Patriotycznego

grupa wiekowa 3,4 latki:

1miejsce- Emilia Gaczorek, Łyczanka

2 miejsce- Lena Serafin, Siepraw

3 miejsce- Liliana Dąbrowa, Siepraw

wyróżnienie:

Helena Kiszka i Szymon Kafno- Zakliczyn

Antonina Kubica - Czechówka

grupa wiekowa 5 latki

1miejsce- Lena Panuś, Martyna Miernik, Siepraw

2 miejsce- Kamila Pasternak, Siepraw

3 miejsce-Julia Piotrowicz, Zakliczyn

grupa wiekowa 6 latki

1miejsce- Helena Listwan, Czechówka

2 miejsce- Maciej Bugaj, Łyczanka

3 miejsce- Martyna Podoba, Gabriela Kmieć, Zakliczyn

Wszystkim zwycięzcom Gratulujemy!! Nauczycielom dziękujemy za wspaniałe przygotowanie do konkursu. A. Bujas, A. Suder.

imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage