• AKCJA SADZENIA DRZEWEK - GRUPA JAGÓDKI I POZIOMECZKI

imageimageimage
Kwiecień, to miesiąc, w którym dużo czasu poświęca się na tematy związane z ekologią oraz dbaniem o środowisko. To także miesiąc, w którym obchodzimy Dzień Ziemi. Aby uczcić ten dzień przedszkolaki z grupy Jagódki oraz Poziomeczki włączyły się do gminnej akcji sadzenia drzew. W piątkowy poranek przedszkolaki wspólnie z panem Tadeuszem Pitalą oraz dyrektorem GOKIS p. Natalią Postrzech zasadziły w Słonecznym Parku drzewa. Na początku dzieci dowiedziały się jak ważna jest rola drzew i dlaczego warto je sadzić, a później wspólnymi siłami zabrały się do pracy. I okazało się, że świetnie sobie poradzili z tym zadaniem. W nagrodę zostali obdarowani kolorowankami. Mamy nadzieję, że drzewa będą pięknie rosnąć i cieszyć oczy spacerowiczów. Opracowała: Anna Kurek
imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage