• REWIA NA LODZIE "NIEZWYKŁE PRZYGODY SINBADA ŻEGLARZA"

imageimageimage

 

 

Dnia 25 kwietnia nasze grupy: Poziomeczki, Jagódki, Słoneczka i Stokrotki udały się na spektakl teatralny na lodzie pt. "Niezwykłe przygody Sindbada". Wszyscy z zachwytem oglądaliśmy lodową opowieść, której towarzyszyły niesamowite efekty pirotechniczne oraz świetlne. Było to niesamowite widowisko w wykonaniu zawodowych tancerzy - łyżwiarzy z całej Polski. Piękne, bajkowe kostiumy, ruchoma sceneria, świetnie dobrana oprawa muzyczna i specjalne efekty powodowały, że zapierało dech w piersiach. Wydarzenie to z pewnością na długo pozostanie w naszej pamięci.

 

 Wychowawczynie

 

imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage