• WYSTĘP CYRKU "SZOK" W PRZEDSZKOLU

   13 marca nasze przedszkolaki obejrzały przedstawienie ukraińskiego cyrku. W czasie występu mieliśmy okazję podziwiać sztuczki cyrkowe, a także brać czynny udział w realizacji wielu z nich. Oglądaliśmy tresowane zwierzątka oraz ich popisy akrobatyczne na obręczach i małych rowerkach. Na gorący aplauz zasłużyły sobie nasze Panie, które świetnie sobie radziły z obręczami hula-hop. Występ był pełen atrakcji i radości, było dużo śmiechu i zabawy. Na koniec dzieci nagrodziły artystów gromkimi brawami.

imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage