• SPOTKANIE WIGILIJNE - GRUPA ,,JAGÓDKI"

imageimageimage

,,Wieczór wigilijny”
To właśnie tego wieczoru
zło ze wstydu umiera,
widząc, jak silna i piękna
jest Miłość, gdy pięści rozwiera.
To właśnie tego wieczoru,
od bardzo wielu wieków,
pod dachem tkliwej kolędy
Bóg rodzi się w człowieku.
Fragment wiersza L. Krzemienieckiej
Nasze wspólne, ostatnie już symboliczne spotkanie wigilijne odbyło się w radosnej, życzliwej i podniosłej atmosferze, która również została zbudowana przez koncert kolęd i pastorałek. Dzieci doskonale rozumieją znaczenie tych ważnych świątecznych wydarzeń. Wiedzą, kto się narodził i co przyniósł na świat. Wiedzą, że dobroć i miłość są bardzo istotne dla nas wszystkich, ale też kosztują wiele trudu do którego powoli my wszyscy dorośli ich przyzwyczajamy. I nich tak pozostanie:)
Wesołych Świąt!!!
Barbara Sanowska
imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage