• Grupa "KOTKI" w planetarium "Orbitek"

imageimageimage

W piątek 18.11.2022r. dzieci z grupy „Kotki” uczestniczyły w seansie edukacyjnym pt. „Podróże w kosmosie”. Dzięki pokazom, dzieci dowiedziały się i zobaczyły jak wygląda wszechświat, galaktyki oraz Układ Słoneczny. Pokaz odbył się w specjalnej kapsule o kształcie kuli, która dawała wrażenie przestrzeni kosmicznej. Dzieci odbyły podróż przez Układ Słoneczny, chodziły po Marsie i lądowały na Księżycu. Mogły również poznać zjawiska związane z ruchem sfery niebieskiej, zmianą położenia planet, zaćmieniem Słońca i deszczem meteorytów. Pokaz dostarczył dzieciom wiele niezapomnianych kosmicznych wrażeń .                                         Opracowała : Agnieszka Suder i Agnieszka Bujas.

imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage