• WYSTAWA PEŁNA WAKACYJNYCH WSPOMNIEŃ

imageimageimage

Kolejny miesiąc przedszkola za nami. Jednak postanowiliśmy, że podobnie jak w ubiegłym roku, troszkę powspominamy piękne wakacyjne chwile i to jak spędziliśmy czas, a w szczególności ten czas na sportowo. Dlatego w naszym przedszkolu powstała wystawa o tematyce „Z rodziną fajnie się bawimy, wakacje wtedy aktywnie spędzimy!!!”. Dzięki uprzejmości i zaangażowaniu rodziców i wychowawców mamy piękne fotografie dzieci aktywnie spędzających wakacyjny czas oraz różne sprzęty sportowe, które są dodatkową oprawą wystawy. Ponadto przedszkolaki mogą przyjść i obejrzeć swoich kolegów i koleżanki na zamieszczonych zdjęciach oraz zapoznać się z różnymi akcesoriami i sprzętami używanymi do uprawiania różnorakich dyscyplin sportowych. Serdecznie dziękujemy za włączenie się w akcję i zapraszamy do obejrzenia wystawy w szatni przedszkola.
Opracowała: Iwona Szlachta
Wioleta Baran


imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage