• ,,JAGÓDKI" I ,,POZIOMECZKI" W PLANETARIUM

imageimageimage

18 listopada 2022r. okazał się dla ,,Poziomeczek” i ,,Jagódek” dniem pełnym nowych doświadczeń i wrażeń, bowiem tego to dnia zawitało do naszego przedszkola mobilne planetarium ,,Orbitek”.Kosmiczna przygoda naszych przedszkolaków rozpoczęła się od krótkiego wprowadzenia w formie zabawy z piłkami - planetami. Następnie dzieci mogły zrobić to na co czekały od samego rana, czyli wejść do wielkiej kapsuły. Wewnątrz dały się porwać wyświetlanej dookoła głowy kosmicznej podróży. Razem z prowadzącą wspólnie odliczały start, klaskały by dodać siły rakiecie, czy uczyły się śpiewać piosenkę o planetach. Podczas seansu wzbogaciły swoją wiedzę na temat Układu Słonecznego, poznały różne gwiazdy oraz konstelacje i gwiazdozbiory. Na zakończenie tej fantastycznej wyprawy zamieniły się w kosmonautę, co można zaobserwować na poniższych zdjęciach.
Barbara Sanowska
Barbara Suder
Ewelina Worwa
imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage