• ,,JAGÓDKI" W HIPI - HOPIE W MYŚLENICACH

imageimageimage

Dnia 17.11.2022r. w ramach zabawy andrzejkowej ,,Jagódki” wyjechały na wycieczkę do Hipi - hopu w Myślenicach. Dzieci uczestniczyły w poszukiwaniu różnych ,,skarbów”, a także wielu zabawach ruchowych i muzycznych. Z wielkim zaangażowaniem podjęły pracę nad ,,rozbrojeniem” piniaty, która długo stawiała opór. Na szczęście mozolny trud przerodził się w sukces i z piniaty wysypały się cukierki z wróżbą na przyszłość. Przedszkolaki z zapałem kręciły kołem fortuny, dzięki któremu mogły się dowiedzieć kim zostaną w przyszłości, a także wykonywały swoją autorską różdżkę. Po udanych skokach na trampolinach, saltach i innych wygibasach ,,Jagódki” odpoczęły zajadając się pysznymi jak przystało na zabawę andrzejkową słodkościami. Wyjazd uważamy za udany!!!
Barbara Sanowska
imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage