• POZIOMECZKI ZAKŁADAJĄ PTASIĄ STOŁÓWKĘ

   Poziomeczki zdeklarowały się, że chętnie zadbają o ptaszki, które nie odleciały do ciepłych krajów. " Ptasią stołówkę" wspólnie i  uroczystoście otworzyliśmy zakładając nowe karmniki, które zostały przyniesione przez p. Iwonke Andryka. Karmniki zostały umieszczone w zacisznym miejscu między drzewami w naszym przedszkolnym otoczeniu. Do akcji dokarmiania ptaków zachęcamy wszystkich przedszkolaków przynosząc smakołyki dla naszych latających przyjaciół. Serdecznie dziękujemy p. Iwonce za karmniki i p. Krzysztofowi Poznańskiemu za pomoc w ich założeniu.

Barbara Suder

imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage