• WIOSENNE PRZYGODY JAGÓDEK

imageimageimage

     Wraz z nadejściem marca, dzieci z grupy "Jagódki" intensywnie pracowały. Założyliśmy ogródek, w którym rosną nam szpinak, cukinia, astry. Codziennie wybrane dziecko zostawało pomocnikiem- ogrodnikiem i dbało o zasiane rośliny. Gdy tylko słońce grzało mocno, często spacerowaliśmy i przyglądaliśmy się oznakom nadejścia wiosny.
Wiosna to też czas intensywnych przygotowań do świąt. Każdy przedszkolak miał okazję własnoręcznie zasiać owies, który przed świętami trafił do ich domów. Niestety pandemia znów nam pokrzyżowała plany, dlatego nie wszyscy mogli cieszyć się w domu rosnącym zielonym stroikiem. W ramach okresu przedświątecznego kilkoro dzieci wykonało prace plastyczne, które można podziwiać w szatni przedszkola. Mamy nadzieję ,że niedługo znów w niej zagoszczą wszystkie przedszkolaki. :)
Opracowała: Dominika Szefer

 

imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage