• INFORMACJA DLA RODZICÓW OD PANI LOGOPEDY

Drodzy Rodzice!
W związku z zaistniałą sytuacją i wprowadzonymi ograniczeniami dotyczącymi udziału dzieci w stacjonarnych zajęciach przedszkolnych proszę o powtarzanie ćwiczeń i zadań które systematycznie umieszczałam w zeszytach logopedycznych Waszych dzieci w czasie cotygodniowych zajęć. Jeśli chcielibyście otrzymać dodatkowe ćwiczenia, zadania, czy też macie jakieś pytania dotyczące pracy z dzieckiem zachęcam do kontaktu mailowego na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Chętnie przygotuję dla Was kolejne wyzwania logopedyczne, zabawy i gry.
Dodatkowo na stronie internetowej przedszkola umieszczane będą propozycje zabaw i ćwiczeń stymulujących prawidłowy rozwój mowy, które można wykorzystać w pracy z dzieckiem.

Dzieci posiadające orzeczenie o potrzebie kształcenia specjalnego, objęte zajęciami rewalidacyjnymi zgodnie z obowiązującymi zaleceniami uczestniczą w stacjonarnych zajęciach na terenie przedszkola w ustalone dni tygodnia i godziny. Jeśli zdarzy się sytuacja w której ze względów zdrowotnych lub innych nie będziecie mogli Państwo przyprowadzić dziecka na zajęcia rewalidacyjne proszę o informację na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub kontakt telefoniczny przygotuję wtedy zajęcia zdalne.

logopeda Agnieszka Biela