• KILKA SŁÓW DLA RYBEK I ICH RODZICÓW

Kochane Rybki!
Nadszedł czas rozstania. Niestety bardzo nietypowego rozstania, ponieważ nie będziemy mieli okazji się już zobaczyć. Oczywiście zamierzamy się z Wami spotkać jak tylko będzie to możliwe już w nowej grupie, w zerówce. Może wtedy uda się jeszcze porozmawiać, wymienić uśmiechami i przytulasami, może… Póki co Kochani dziękujemy Wam za każdy wspólny dzień, za szalone pomysły, za Waszą ciekawość, naturalność, spontaniczność, szczerość bardziej szczerą niż niejednego dorosłego, za nieustanny pęd do rozwoju i morze radości. Rybeczki rośnijcie dalej mocne i zdrowe, chętne do podejmowania nowych wyzwań i poznawania świata….bo przecież takie jesteście. Pozdrawiamy Was bardzo gorąco i trzymamy kciuki za Wasze lepsze jutro. Acha i jeszcze jedno. Pamiętajcie – odwiedzajcie nas!
Pani Basia i Pani Dominika
Drodzy Rodzice!
Z Wami również się żegnamy, choć dobrze wiemy, że jeszcze niejeden raz się spotkamy. Póki co dziękujemy Wam za Wasze pociechy, które wniosły w naszą przedszkolną rzeczywistość mnóstwo energii i pozytywnych doświadczeń. Dziękujemy za trud codziennego bycia Mamą i Tatą. Za miłość i troskę jaką im okazujecie, dzięki czemu kwitną i idą do przodu. W tym miejscu dziękujemy WSZYSTKIM RODZICOM za wsparcie, pomoc, zrozumienie i zaangażowanie jakie otrzymywałyśmy od Państwa przez wiele miesięcy wspólnego pobytu z dziećmi. Cieszymy się, że nasze Rybeczki są dobrze zaopiekowane i przygotowane do nowych szkolnych wyzwań. Życzymy twórczego odpoczynku oraz wytrwałości i siły w nadchodzącym czasie.
Wychowawczynie