• SPOTKANIE Z BABCIĄ I DZIADKIEM W GRUPIE ,,RYBKI”

imageimageimage

Dnia 16.01.2020r. dzieci z grupy ,,Rybki” ponownie gościły swoich ,,dziadków’’. Z wielką chęcią, zapałem (wypieki na twarzach) i w pełni świadomie deklamowały wiersze, śpiewały piosenki, odgrywały scenki oraz prezentowały różne układy choreograficzne. Występ został nagrodzony gromkimi brawami, szerokimi uśmiechami, mocnymi uściskami i słodkimi całusami. Każdy przedszkolak wręczył drobny upominek, i spędził miło czas ze swoją babcią i dziadkiem.
Cieszymy się, że i w tym roku naszej grupie udało się zrobić miłą niespodziankę swoim najbliższym.
Organizacja uroczystości: Dominika Szefer, Barbara Sanowska
Opracowanie tekstu: Barbara Sanowska
imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage