• CZYTANIE PRZEZ SKYPE'A W GRUPIE JEŻYKI

 

  Po raz kolejny nasze przedszkole uczestniczyło w innowacyjnym przedsięwzięciu jakim jest czytanie przez skype'a. Dzieci z grupy " Jeżyki" połączyły się przez internet z rówieśnikami z przedszkola w Biskupicach. Po krótkim przywitaniu dzieci mogły wysłuchać bajki braci Grimm " O wilku i siedmiu koźlątkach". Dzieci z wielkim skupieniem wsłuchiwały się w treść czytanego tekstu. W głowach maluchów tworzyły się różne obrazy- przebiegłego wilka, łatwowiernych koźlątek, kochającej mamy . Po przeczytaniu bajki przyszedł czas na wspólne rozmowy i dyskusje na temat przeczytanych przygód i bohaterów . Dzieci mogły ocenić , które postępowanie było dobre , a które złe.

 

Opracowały: Renata Panuś, Ewelina Ślusarczyk

 

 

 

imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage