• UROCZYSTY DZIEŃ BABCI I DZIADKA W GR. SMERFY

 

imageimageimage

 


23 stycznia 2020 r. grupa „Smerfy” świętowała Uroczystość Dnia Babci i Dziadka. Choć sam występ miał być koncertem zimowym to towarzyszył mu również motyw podróży, który znalazł wyraz w dekoracji, prezentach oraz w specjalnie przygotowanym utworze „La grande pizza” odśpiewanym w języku włoskim. Niech podsumowaniem tego, co działo się w tym dniu w przedszkolu będą słowa dzieci wypowiedziane do babć i dziadków:
„Dzisiaj w podróż wyruszamy
i życzenia Wam składamy,
Niech Wam świeci słońce włoskie
a wszystkie dni są beztroskie”
Opracowała: Wioleta Baran, Iwona Szlachta, Agnieszka Feliks, Ewelina Worwa

 

imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage