• MULTIMEDIALNA LEKCJA JĘZYKA ANGIELSKIEGO – GRUPA KOTKI

Dzieci z grupy „Kotki” wygrały w konkursie pt: ”Makijaż dyni” pokazową, multimedialną lekcję języka angielskiego. Zajęcia odbyły się w Szkole Podstawowej w Sieprawiu co dla naszych przedszkolaków było niemałą atrakcją. Dzieciaki podczas zajęć zostały wprowadzone w świat kolorów poprzez zabawę w łowienie kolorowych rybek. Następnie „Kotki” utrwaliły zasady bezpiecznego przechodzenia przez jezdnię. Całe zajęcia odbyły się tylko i wyłącznie w języku angielskim ale nasze dzieci doskonale wykonały wszystkie zadania wspaniale się przy tym bawiąc. Bardzo dziękujemy Paniom ze szkoły językowej Profi Lingua za ciekawe zajęcia oraz mile spędzony czas!

 

Opracowały: Joanna Pietrzyk, Agnieszka Suder

 

imageimageimageimageimageimageimageimage