• PRZEDSZKOLAKI SPRZĄTAJĄ ŚWIAT

imageimageimage

 Wrzesieńzbliża się ku końcowi, adaptację nowych przedszkolaków również szczęśliwie można uznać za prawie zakończoną. Czas więc na stawianie dzieciakom nowych wyzwań. Bardzo ważne dla wszystkich nauczycieli przedszkola jest propagowanie zachowań i postaw proekologicznych, dlatego też do jednych z podstawowych zadań postawionych sobie we wrześniu należało zorganizowanie akcji sprzątania świata. Nasi wychowankowie wyposażeni w specjalne rękawiczki udali się na spacer wokół przedszkola by uprzątnąć teren ze śmieci. Mamy nadzieję, że takie inicjatywy pomogą dzieciom zrozumieć konieczność dbania o środowisko przyrodnicze. 

Wychowawczynie

imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage