• DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA W GRUPIE SMERFY

imageimageimage

 

 

W dniu 20 września 2019 r. całe przedszkole „Kropla Słońca” świętowało „Dzień Przedszkolaka”. Na dzieciaki z grupy „Smerfy” atrakcje czekały już w szatni w postaci małych upominków. Kolejną niespodzianką była smerfowa fotobudka, gdzie każdy przedszkolak mógł wykonać pamiątkowe zdjęcie. Następnie nasze Smerfy uczestniczyły w smerfowych tańcach, rozwiązały smerfowe zagadki i zadania. Miały również okazję pobawić się smerfowymi masami plastycznymi- badały ich gęstość i zapach. Na zakończenie dzieciaki były pasowane na przedszkolaków, otrzymały dyplomy i skosztowały smerfowego ciasta. Ostatnią atrakcją było gwiazdkowe konfetti. Życzymy naszym przedszkolakom wielu bajkowych chwil w naszym przedszkolu i smerfnych uśmiechów!

 

Opracowała : Wioleta Baran, Iwona Szlachta, Agnieszka Siatka, Ewelina Worwa

 

 

imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage