• PIKNIK RODZINNY NA ZAKOŃCZENIE ROKU

imageimageimage

Jak szaleć to tylko na pikniku rodzinnym w przedszkolu „Kropla Słońca”.
Niedługo po wystawionym dla dzieci spektaklu „Król Bul”, już trzeba było się szykować na kolejne atrakcje, które miał zapewnić „Piknik na zakończenie roku przedszkolnego”. Oj działo się :), począwszy od waty cukrowej, przez dmuchane zamki, ściankę wspinaczkową, foto-budkę, galaretki, gofry, sałatki (wielki ukłon dla naszych Pań z kuchni z przedszkola – jesteście kochane), lody, po największą frajdę zgotowaną dzięki Ochotniczej Straży Pożarnej w Sieprawiu, która zrobiła dla dzieci kurtynę wodną – serdecznie dziękujemy. Wisienką na torcie była cudowna, niepowtarzalna, lekko chłodząca i dająca tyyyyyle radości dzieciom – armatka z pianą! Ileż było zabawy, uśmiechu i szaleństwa i do tego nie tylko wśród dzieci. Czarne chmury deszczowe, widząc tak dobrze bawiącą się społeczność powędrowały dalej, do sąsiednich wiosek, nam zostawiając nadal pole do popisu i dobrej zabawy. Piknik ten był nie tylko dla naszych pociech z Przedszkola „Kropla Słońca”, był też podziękowaniem od całej ekipy przedszkola, dla wspaniałych rodziców, którzy przez cały rok się starają i z nami współpracują, co przynosi niesamowite, obopólne efekty. Kochani rodzice bardzo, bardzo dziękujemy i oby tak dalej.
Opracowała: Iwona Szlachta
                   Wioleta Baran


imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage