• DZIEŃ MAMY I TATY W GRUPIE ,,RYBKI”

imageimageimage

Dzień Mamy i Taty czyli najważniejszych osób naszych przedszkolaków przebiegł bardzo uroczyście.
Dzieci z przejęciem prezentowały swoje talenty i umiejętności, wprawiając swoich rodziców w stan radości, dumy i zadowolenia. Po zakończonym programie artystycznym przedszkolaki wręczyły swoim rodzicom upominek - bursztynowe serduszka odzwierciedlające ich miłość i przywiązanie oraz zaprosiły na słodki poczęstunek.
Wspólnie przeżyte chwile pozostaną na długo w naszej pamięci, do czego niewątpliwie przyczynił się Pan Paweł Jędo udostępniając zdjęcia, za co serdecznie dziękuję.
Barbara Sanowska

imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage